“Nyomot hagyva” – művészetterápiás beszélgetés és közös alkotás
Mit jelent számunkra az alkotás? Hogyan kapcsolódunk a kreativitáshoz és az önkifejezéshez a mindennapokban?
Ismét találkozunk a Józsefvárosi Múzeumban, hogy beszélgessünk az alkotásról, a kreativitás szerepéről és arról, mit jelent számunkra az önkifejezés. A Kálvária Átmeneti Szállás lakóival gondolkodunk együtt, akik saját alkotásaikon keresztül is megosztják tapasztalataikat. A beszélgetés során röviden a művészetterápia szemléletébe is betekintést nyújtunk, majd a jelenlévőket közös alkotásra hívjuk. A gyakorlat nem igényel rajztudást vagy művészeti előképzettséget, csupán kíváncsiságot és nyitottságot. A program végén kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílik.
A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Időpont: 2026. július 03. péntek 16:30 – 18:00
Helyszín: Józsefvárosi Múzeum Időszaki kiállítótér – 1085 Budapest, József krt. 59-61.