“Nyomot hagyva” Alkotókör

Időpont: 2026. 07. 03. péntek, 16:30
A program kb. 1,5 óra
A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amelyre az alábbiak szerint van lehetőség

“Nyomot hagyva” – művészetterápiás beszélgetés és közös alkotás

Mit jelent számunkra az alkotás? Hogyan kapcsolódunk a kreativitáshoz és az önkifejezéshez a mindennapokban?

Ismét találkozunk a Józsefvárosi Múzeumban, hogy beszélgessünk az alkotásról, a kreativitás szerepéről és arról, mit jelent számunkra az önkifejezés. A Kálvária Átmeneti Szállás lakóival gondolkodunk együtt, akik saját alkotásaikon keresztül is megosztják tapasztalataikat. A beszélgetés során röviden a művészetterápia szemléletébe is betekintést nyújtunk, majd a jelenlévőket közös alkotásra hívjuk. A gyakorlat nem igényel rajztudást vagy művészeti előképzettséget, csupán kíváncsiságot és nyitottságot. A program végén kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílik.

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

📌Időpont: 2026. július 03. péntek 16:30 – 18:00
📌Helyszín: Józsefvárosi Múzeum Időszaki kiállítótér – 1085 Budapest, József krt. 59-61.

Részletekről érdeklődjön:

Amennyiben a regisztráció után úgy alakul, hogy mégsem tud eljönni a programra, kérjük, jelezze elérhetőségeink egyikén, hogy a helyet valaki másnak át tudjuk adni. Köszönjük szépen!